Autobusová doprava

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu osob.

Proč naše společnost?

nonstop dispečink

Pro naše klienty, jsme k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu!

Dlouholetá praxe

Již více, jak 10 let jsme tu pro Vás, neváhejte se stát dalšími zákazníky!

Vozový park

0

Renault ILIADE

Komfortní zájezdový vůz pro 49 cestujících + průvodce. Autobus je vybaven pohodlnými sklopnými sedačkami. Aby cesta rychleji utíkala, je k dispozici audio systém a televize s DVD. Teplé nápoje je možné připravit v kávovaru přímo ve voze. Vedle nich si můžete u řidiče zakoupit i chlazené nápoje a další drobné občerstvení. Samozřejmostí je perfektní technický stav vozu. Pro rozšíření kapacity zavazadlových prostor je možné nainstalovat skibox.

0

SETRA 415 HD

Komfortní zájezdový vůz pro 49 cestujících + průvodce. Autobus je vybaven pohodlnými sklopnými Koženými sedačkami s posunem do boku. Aby cesta rychleji utíkala, je k dispozici audio systém a televize s DVD, WC, teplé i chlazené nápoje a další drobné občerstvení. Samozřejmostí je perfektní technický stav vozu. Pro rozšíření kapacity zavazadlových prostor je možné nainstalovat skibox.

0

SETRA 417 GT-HD

Komfortní zájezdový vůz pro 57 cestujících + průvodce. Autobus je vybaven pohodlnými sklopnými sedačkami s posunem do boku. Již klasickou výbavou je audio systém a televize s DVD, WC, teplé i chlazené nápoje a další drobné občerstvení, perfektní technický stav vozu. Pro rozšíření kapacity zavazadlových prostor je možné nainstalovat skibox

0

MB TRAVEGO

Komfortní zájezdový vůz pro 61 cestujících + průvodce. Autobus je vybaven pohodlnými sklopnými sedačkami s posunem do boku. Již klasickou výbavou je audio systém a televize s DVD, WC, teplé i chlazené nápoje a další drobné občerstvení, perfektní technický stav vozu. Pro rozšíření kapacity zavazadlových prostor je možné nainstalovat skibox.

Poptávkový formulář